مقالات

بهترین سایت های عمده فروشی

بهترین سایت های عمده فروشی

پیش از این که بخواهیم به مزیت ها و ویژگی ‌های بهترین سایت های عمده فروشی بپردازیم ، در ابتدا به توضیح کلی درباره مفهوم عمده فروشی و فروش عمده محصولات و خرید عمده از کارخانه در این مقاله می‌پردازیم.

معنای کلی عمده فروشی چیست؟

عمده فروشان یک شخص و یا یک شرکت می باشند که کالا ها و محصولات را به شکل عمده از کارخانه و تولیدکنندگان خریداری کرده و به خرده فروشان به فروش می رسانند. در اصل عمده فروش ، یک واسطه بین کارخانه و خرده فروشان می باشد.

چه بخواهید محصولات را از طریق فروشگاه خرده فروشی به فروش برسانید و چه به شکل آنلاین و یا فروش عمده بفروشید ، اگر خودتان محصولی را تولید نمی‌کنید باید محصولات را جهت فروش از منابع دیگری تهیه نمایید.

ممکن است بتوانید از تولیدکننده مستقیما خریداری کنید ولی به احتمال بسیار زیاد به علت شرایط سخت ارتباط گرفتن با کارخانه‌ ها و یا نداشتن قابلیت سفارش در میزان حداقل سفارش برای خرید عمده از تولید کننده مورد نظر ، از عمده فروشان محصول مورد نظر را خریداری خواهید کرد.

بهترین سایت های عمده فروشی آنلاین

حجم زیاد کالا در خرید عمده

به طور کلی عمده فروشان و همینطور بهترین سایت های عمده فروشی حجم بالا و زیادی از کالا ها و محصولات را با قیمت پایین‌ تری به شکل عمده از کارخانه ‌ها خریداری می کنند و یا به صورت مستقیم از یک کشور خارجی وارد می نمایند و آن ها را به خرده فروشان و یا سایر کسب ‌و کار ها می ‌فروشند.

آن ها هم کالا های خریداری شده به شکل عمده را در وب سایت ‌ها یا فروشگاه ‌های فیزیکی خود به صورت فروش عمده عرضه می کنند. اغلب مشتریان خرده فروش ‌ها مصرف‌کنندگان نهایی می باشند.

در شرایطی که رایج ترین نوع عمده فروشی میان تولید کنندگان و خرده فروشان ، عمده فروش می باشد ، ولی تعداد بسیار زیادی از عمده فروشان به عمده فروشان دیگر محصولات را می فروشند.

یک عمده فروش امکان دارد مواد اولیه را جهت تولید کالا به کارخانه ‌ها می فروشد و یا از کارخانه ‌ها خرید عمده انجام دهد و آن ها را به کسب‌ وکار های دیگر نیز به فروش برساند.

مطالعه کنید : فروشگاه اینترنتی خرید و فروش عمده 

بهترین سایت های عمده فروشی آنلاین

به مجموعه ‌ای از سیستم‌های نرم افزاری یکپارچه و متصل به هم ، عمده فروشی اینترنتی گفته می‌ شود که شما با بهره گیری از آن سیستم ‌ها ، فروش عمده خود را به شکل آنلاین و اینترنتی انجام می دهید.

با در نظر داشتن اینکه فروش عمده در مقایسه با فروش خرده پیچیدگی و سختی های خودش را دارد و همچنین دارای استانداردها و قوانین تجاری می باشد ، مدیریت نمودن آن ابتدا سخت به نظر می آید.

در شرایطی که اگر این سیستم درست و صحیح پیاده ‌سازی گردد می‌ تواند شما را در مدت زمان بسیار کوتاهی کاملا از رقبا و همکاران تجاری ‌تان متمایز کند.

یکی از نکات بسیار مهم این مدل سیستم فروش اینترنتی در شرایطی که قصد داشته باشید همه زیر ساخت ‌ها را از جمله سامانه خرید و فروش حسابداری ، اتوماسیون ، فروشگاه اینترنتی و مهمتر از همه بازاریابی آن را مهیا کنید هزینه سرمایه‌گذاری اولیه آن می باشد.

ولی یک روش بهتر جهت مدیریت فروش عمده اینترنتی هم در دسترس می باشد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

کم هزینه ‌ترین و جدید ترین روش جهت فروش عمده کالا و محصولات استفاده از وب سایت های عمده فروشی موجود اینترنتی می باشد.

این روش به عمده فروشان این قابلیت و این امکان را به شما می‌ دهند تا بتوانید کالا ها و محصولات خود را در وب سایت ها به سادگی و به آسانی به فروش برسانند.

این عمل یک مزیت ویژه دارد. با توجه به این که امروزه افراد بسیاری رو به کسب و کار اینترنتی آورده اند ، عمده فروشان با بهره گیری از این روش می توانند فروش خودشان را بالاتر ببرند و از سوی دیگر باعث کاهش هزینه ها در این حوزه می‌ شوند.

مطالعه کنید : لباس عمده از کجا بخرم

 

در مجموع بهترین سایت های عمده فروشی کالا و محصولات باید قابلیت این را داشته باشند تا همه ی شرایط و امکانات لازم جهت داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب را برای فروش بیشتر کسب‌ و‌کار شما مهیا کنند.

بازاری کارت بعنوان بازارگاه عمده فروشی یکی از سایت های عمده فروشی محصولات و همینطور ارائه کننده آدرس و شماره تماس های بهترین عمده فروشی های تهران بزرگ می تواند به شما در این زمینه کمک شایانی کند.

خرید عمده از کارخانه

 

خرید عمده از کارخانه چیست؟

خرید عمده از کارخانه در شرایطی اتفاق می ‌افتد که شما فروش عمده داشته باشید و قصد داشته باشید برای داشتن صرفه‌ جویی در تعداد ، مستقیما محصول مورد نظر خود را به شکل عمده از تولید کننده سفارش دهید.

حجم سفارش شما جهت سفارش مستقیم از کارخانه باید بزرگتر از آنچه که خرده فروش ‌ها از عمده فروشان خریداری می کنند باشد و اغلب کارخانه‌ ها یک حداقل سفارشی جهت این منظور دارند و همچنین بر اساس  حجم خرید شما شرایط و تخفیفات آن ها به شکل پلکانی به نفع عمده فروش می‌شود.

این به این معناست که با خرید بیشتر و بالاتر ، تخفیف بیشتری را دریافت می ‌کنید و ممکن است از شرایط پرداخت بهتری هم برخوردار شوید.

بسیاری از بهترین سایت های عمده فروشی و شرکت ها جهت داشتن این صرفه‌ جویی در مقیاس و کسب سود بالا ترجیح می ‌دهند که به شکل مستقیم و از خود تولید کننده و کارخانه ها خرید داشته باشند.

در خرید عمده از کارخانه به این نکته توجه کنید که باید فروش عمده داشته باشید و یا شرایط نگهداری و ظرفیت لازم جهت انبار کردن کالا های مورد نظر را دارا باشید.

 

مطالعه کنید : عمده فروشی پوشاک 

 

قابلیت ‌ها و ویژگی هایی که بهترین سایت های عمده فروشی باید داشته باشد؟

  • قابلیت ساخت پروفایل و ثبت نام جهت خرید
  • تعریف کالا ها و محصولات
  • تعریف گروه‌ بندی و دسته بندی ‌های متفاوت برای کالا های موجود در سایت (مدل ، رنگ ، جنس، سایز و … )
  • قیمت‌ گذاری های متنوع و تنوع کالایی بالا
  • تخفیفات مختلف و پلکانی برای خریداران
  • راحتی استفاده از وب سایت
  • خدمات پشتیبانی خوب و پاسخگویی سریع به مشتریان
  • داشتن تیم بازاریابی حرفه‌ای.

بازاری کارت یکی از بهترین سایت های عمده فروشی می باشد که خدمات خود را در قالب محصولات عمده فروشی و همینطور ارائه آدرس عمده فروشی های شهر تهران عرضه می کند.

مطالعه کنید : فروش عمده لباس مجلسی ارزان قیمت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *