مقالات

جایزه مجازی برای دانش آموزان

جایزه مجازی برای دانش آموزان

بازاری کارت ارائه دهنده بهترین جایزه مجازی برای دانش آموزان

همانطور که میدانیم تقریباً همه مدارس ایران از بهمن ماه سال ۱۳۹۹ به روی دانش آموزان و معلمان بسته شدند و آموزش به طور کاملاً مجازی از سر گرفته شد، این بحران عجیبی که بعد از شیوع بیماری کوید ۱۹ سراسر جهان را تعطیل کرد، باعث شد تا دانش آموزان از حضور فیزیکی در کلاس ها محروم شوند و با شبکه های مجازی و برنامه شاد و همچنین شبکه آموزش صدا و سیما مجبور به ادامه تحصیل شوند. برای همه دانش آموزان و معلمان سخت بود که از طریق راه های الکترونیکی بتوانند احساساتی مثل اضطراب و نیاز های عاطفی خود را بروز دهند، در حقیقت دانش آموزان در طول این چند مدتی که آموزش مجازی شده است بیشتر از همیشه نیاز به نیروی محرکه و انگیزه دارند. برای دیدن تنوع جایزه مجازی برای دانش آموزان از سایت بازاری کارت اقدام کنید.

قبلاً که کلاس ها مجازی نشده بودند معلم ها و مدیران با دادن جوایز و کارت های هدیه می توانستند حس و حال خوبی در بین دانش آموزان ایجاد کنند. ولی امروزه نمی توان برای دانش آموزان چیزی به صورت حقیقی کادو و یا جایزه تشویقی ارسال کرد ولی می توان در عوض به عنوان تشویق برای فعالیت های مثبتی که در کلاس های مجازی دارند، از تشویق مجازی استفاده کنیم، کارت های موجود در بازاری کارت در زمینه های مختلف درسی و حتی اخلاقی اماده ارسال برای دانش اموزان شما هستند و با طراحی خاصی که دارند می توانند راه حلی جایگزین برای کارت های تشویقی باشند. بازاری کارت با ارائه بهترین و خوش قیمت ترین کارت ها و انواع مختلف جایزه مجازی برای دانش آموزان برای تمامی سنین به مدیران و مدرسان موسسات آموزشی دولتی و غیر انتفاعی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پیشنهاد می کند تا برای ایجاد حسی بهتر و انگیزه ی بالاتر برای دانش آموزان ابتدایی تا دبیرستانی خود متناسب با سن شان از همین سایت بازاری کارت جایزه ای مجازی بگیرند و با ایجاد حس اعتماد به نفس و انگیزه تا ابد در ذهن دانش آموزان خود جاودانه شوند. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع جایزه های مجازی و حقیقی برای دانش آموزان دبیرستانی و ابتدایی در مدراس خود از طریق همین سایت بعد از دیدن تنوع فوق العاده کادو های مناسبتی ریز و درشت اقدام کنید.

مطالعه کنید » جایزه برای دانش آموزان دبیرستان

فراموش نکنید که شما می توانید حتی خیلی از جشن هارا به طور مجازی در گروه های شبکه های اجتماعی برگزار کنید و با مجموعه ای از فعالیت های فرهنگی و هنری و حتی اجتماعی در فضای مجازی می توانید یک جشن خاطره انگیز و متفاوت در ذهن دانش آموزان خود ثبت کنید. در حقیقت همین رسانه های مجازی و گروه های اجتماعی مدارس ، پلتفرم هایی هستند که علاوه بر تدریس مجازی می توان از آن ها برای افزایش اعتماد به نفس و مشارکت دانش آموزان در کار های گروهی استفاده کرد. توجه کنید که این جایزه هایی که به مناسبت های مختلف و یا تشویق های گوناگون برای دانش آموزان می فرستید باید دارای جذابیت بالایی باشد و مهم تر از ان مناسب رده سنی دانش آموز باشد، شما نمی توانید از یک کارت دیجیتال برای کلاس اول ابتدایی و ۱۲ ام استفاده کنید بلکه هرکدام نیاز مند طراحی و محتوای جداگانه ای هستند که همه این طراحی ها از قبل در بازاری کارت انجام شده است بازاری کارت با ارائه بهترین و خوش قیمت ترین کارت ها و انواع مختلف جایزه مجازی برای دانش آموزان برای تمامی سنین به مدیران و مدرسان موسسات آموزشی دولتی و غیر انتفاعی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پیشنهاد می کند تا برای ایجاد حسی بهتر و انگیزه ی بالاتر برای دانش آموزان ابتدایی تا دبیرستانی خود متناسب با سن شان از همین سایت بازاری کارت جایزه ای مجازی بگیرند و با ایجاد حس اعتماد به نفس و انگیزه تا ابد در ذهن دانش آموزان خود جاودانه شوند. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع جایزه های مجازی و حقیقی برای دانش آموزان دبیرستانی و ابتدایی در مدراس خود از طریق همین سایت بعد از دیدن تنوع فوق العاده کادوهای مناسبتی ریز و درشت اقدام کنید.

مطالعه کنید » جایزه خوب برای دانش آموزان

همچنین برای مشارکت بیشتر دانش آموزان در جشن های مجازی می توانید از ان ها بخواهید که کاریکاتور و نقاشی های خود را برای شما بفرستند و شما باتوجه به میزان استعداد و یا قرعه کشی چندین برنده را اعلام کنید و جایزه های مجازی برایشان بفرستید و یا از ان ها بخواهید که کلیپ و دابسمش بسازند و با موضوعات مرتبط دانش آموزی محتوای طنز تولید کنند و شما با انتشار این ویدیو ها برای ویدئو هایی که بیشتری لایک و بازدید را داشتند جایزه ای در نظر بگیرید. همچنین شما مدیران و معاون های پرورشی می توانید برای مهیج کردن هرچه بیشتر جشن های مجازی از دانش آموزان بخواهید تا فیلم کوتاه بسازند و باز هم با توجه به استعداد و یا قرعه کشی جوایز مناسبی به ان ها بدهید.

جوایز مجازی می توانند خیلی چیز ها باشند مثلا بسته های اینترنتی مختلف در حجم های متفاوت و یا کد های تخفیف خرید کتاب و نوشت افزار، یکی دیگر از جوایزی که همه دانش آموزان از ان استقبال خواهند کرد همین تکلیف نداشتن است برای ایجاد تنوع و هیجان انگیز تر کردن مسابقات شما عزیزان می توانید چند روز بدون تکلیف برای هر دانش آموز برنده در نظر بگیرید. بازاری کارت با ارائه بهترین و خوش قیمت ترین کارت ها و انواع مختلف جایزه مجازی برای دانش آموزان برای تمامی سنین به مدیران و مدرسان موسسات آموزشی دولتی و غیر انتفاعی ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان پیشنهاد می کند تا برای ایجاد حسی بهتر و انگیزه ی بالاتر برای دانش آموزان ابتدایی تا دبیرستانی خود متناسب با سن شان از عمده فروشی آنلاین بازاری کارت جایزه ای مجازی بگیرند و با ایجاد حس اعتماد به نفس و انگیزه تا ابد در ذهن دانش آموزان خود جاودانه شوند. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع جایزه های مجازی و حقیقی برای دانش آموزان دبیرستانی و ابتدایی در مدراس خود از طریق همین سایت بعد از دیدن تنوع فوق العاده  کادوهای مناسبتی ریز و درشت اقدام کنید.

مطالعه کنید » کارت پستال دیجیتال تشویق دانش آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *