بازارگاه آنلاین عمده فروشی عمده فروشی اینترنتی

بازاری کارت معتبرترین پلتفرم یک پارچه توزیع و پخش عمده محصولات :

اگر قصد شروع فعالیت در زمینه هایی مثل عمده فروشی آنلاین را دارید، شما با ثبت اطلاعات در سایت بازاری کار می توانید با هزینه کم و با سرعت بالا به بازدیدی بالا در حد صفحه اول گوگل برسید. رسیدن به بازدید بیشتر به معنی فروش بیشتر برای شماست. شما می توانید به عنوان تامین کننده کالا ثبت نام کنید و فعالیت خودتان را شروع کنید. در صورت وجود ابهام و یا سوال می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از راهنمایی مشاوران عمده فروشی آنلاین بازاری کارت بعنوان بزرگترین پلتفرم عمده فروشی کشور استفاده کنید.

پلتفرم عمده فروشی بازاری کارت چیست؟

بازاری کارت یک پلتفرم تجاری عمده و آنلاین است که باعث می شود تولید کنندگان و وارد کنندگان از سراسر ایران بتوانند به طور مستقیم به خریداران عمده وصل شوند. این پلتفرم به عنوان یک ابزار برای پیدا کردن تولید کنندگان محصولات بدون واسطه است. شما هم اگر می خواهید که محصولات تان را به صورت عمده بفروشید، می‌ توانید از پلتفرم عمده فروشی بازاری کارت استفاده کنید.

عمده فروشی بازاری کارت چه کمکی به جامعه می‌ کند؟

بازاری کارت این روش جدید را برای تولید کنندگان فراهم کرده است تا بتوانند در این بستر به صورت عمده محصولات خود را بفروشند و فارغ از محدودیت های جغرافیایی به سراسر ایران محصولات خود را ارسال کنند. به خاطر وجود این پلتفرم تولید کنندگان ایرانی می توانند به جای فروش بومی در شهر خود، فرصت فروش در سطح کشوری را داشته باشند و به خاطر حذف واسطه ها، سود حداکثری را تجربه کنند. در حقیقت یکی از تفاوت های این پلتفرم با سایر عمده فروشان این است که در بازاری کارت فروشندگان می توانند به طور کاملاً مستقیم و بدون واسطه با تولید کنندگان در ارتباط باشند و از آن ها به صورت مستقیم خرید کنند. توجه کنید که بازاری کارت خودش تولید کننده نیست و فقط پلی میان تولید کنندگان و کسانی است که به صورت عمده خرید می کنند. برای اینکه شما هم بتوانید محصولاتتان را در این پلتفرم ثبت کنید، کافیست با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران ما استفاده کنید.

تلاش اصلی پلتفرم عمده فروشی بازاری کارت این است که بتواند مذاکره بین فروشندگان و تولید کنندگان را راحت ‌تر کند و با ایجاد شبکه ای بین تولید کنندگان و عمده فروشان، فروش محصولات ایرانی را فارغ از مکان جغرافیایی در سراسر ایران بالا ببرد. البته توجه کنید که شما می توانید هر چیزی را به صورت عمده در این سایت به فروش رسید و لازمه فروش، ایرانی بودن کالا نیست. مشتریان این پلتفرم در حقیقت صاحبان فروشگاه ها، رستوران ها، مغازه ‌داران، سالن دار ها، خانواده ها و یا کسانی هستند که به هر دلیلی به صورت عمده خرید می ‌کنند. توجه کنید که بیشتر مشتریان این پلتفرم همان خرده فروشان و مغازه‌داران هستند که می توانند با قیمتی بسیار مناسب تری محصولات مورد نظرشان را از بازاری کارت به صورت عمده خریداری کنند و به صورت مستقیم با تولیدکننده در ارتباط باشند.

هدف بازاری کارت چیست؟

در حقیقت بازاری کارت اصلا به دنبال دلالی و سود بردن در این میان نیست. بلکه تلاش می ‌کند که به جذب مشتری برای تولید کنندگان از سراسر ایران کمک کند و فروش نقدی تولیدی ها را بالا ببرد و قدرت تولید تولید کنندگان را تا حدی افزایش دهد. بطور کلی می توان گفت که اهداف بازاری کارت شامل موارد زیر است :

  • ارزش دادن به کالای ایرانی و تولید کننده های ایرانی
  • حذف لایه های خرید و فروش( به صورت دلالی و واسطه ای) و ارائه پلی برای خرید مستقیم خرده فروش از تولید کننده ها
  • بازگرداندن رونق و گردش مالی به کارگاه ها و تولید کنندگان داخلی

فراموش نکنید که بازاری کارت اصلاً دلال نیست و انباری برای خرید و فروش محصولات به صورت مستقیم ندارد. توجه کنید که تمام خرید ها بین خریدار و تامین کننده انجام می ‌شود و بازاری کارت تنها یک پلی است که به ارتباط بین خریدار و فروشنده کمک می‌ کند، تا تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات بتوانند عرصه بزرگتری برای نمایش محصولات خود داشته باشند و همچنین خریداران هم، محصولات عمده را با قیمت بسیار پایین تر(یعنی به قیمت درب کارخانه و تولیدی) تهیه کنند. شما تولید کننده و تامین کننده عزیز می توانید به سادگی با پشتیبانی سایت بازاری کارت تماس بگیرید و وارد پلتفرم عمده فروشی این سایت شوید. کافیست که محصول خود را به ما بسپارید و فروش بالا و دیده شدن در گوگل را تجربه کنید.

بازارگاه آنلاین عمده فروشی - مارکت پلیس عمده فروشی

چرا زیر ساخت های فروش آنلاین باعث بالا رفتن فروش می شوند؟

همانطور که خودتان هم می ‌دانید این روزها فروشگاه ها و خریداران بیشتر به صورت آنلاین کالاهای خود را تامین می کنند و روش های آنلاین با سرعت باورنکردنی در حال پیشرفت هستند. در حقیقت شما عزیزان می توانید با هزینه بسیار کم، بازدید و فروش محصولات خود را بالا ببرید. بهتر است به جای اجاره کردن یک مغازه کوچک محصولات خود را در یک پلتفرم عمده فروشی آنلاین به ثبت برسانید تا به جای اینکه روزی (نهایتا) چند مشتری داشته باشید، حداقل ۱۰۰۰ تا  بازدید روزانه داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای ثبت محصولات آن در پلتفرم عمده فروشی و بازاری کارت این است که شما به شناخت عمیق تری از مشتری می رسید. شما می توانید از رفتار مشتریان اطلاعات بسیار خوبی کسب کنید و به این نتیجه برسید که تبلیغات چقدر توانسته است موثر باشد و درصد فروش شما را بالا ببرد و یا پی ببرید که نظر خریداران درباره محصول شما و گروه‌های رقیب چیست. در حقیقت شما با بررسی این داده ها در پلتفرم های فروش کالا می توانید به بهبود فروش خود کمک کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید.

توجه کنیم که وب سایت های عمده فروشی آنلاین به شما کمک می کنند که بازاریابی دیجیتال قوی تری داشته باشید و بتوانید محصولتان را به تمام خریداران در سطح ملی ارائه دهید. همچنین داشتن یک صفحه در پلتفرم های عمده فروشی باعث می شود که شما به روز تر باشید و از رقبای خود هم جلوتر بیفتید.